Güneydoğu Turkce Güneydoğu English
 
Anasayfa Hakkımızda Üretim Ürünler Kalite İletişim
 
     
 
Hedefimiz üretimde mükemmellik...

Güneydoğu Gıda'nın ilk temelleri 1978 yılında Gaziantep'te atıldı. Önceleri İstanbul ve çevre illerde fıstık satışı yapmakta olan firmamız, global ekonomi platformunda genişleyerek 1986 yılında İstanbul'da Güneydoğu Gıda San. Ltd. Şti. olarak faaliyetine devam etti. Hizmet kalitesinin mükemmelliği sayesinde müşterilerden önemli derecede referanslar aldı ve faaliyetlerine devam etti.

Güneydoğu Gıda, aldığı FSSC 22000:2010 kalite belgesi ile, pazarlama ekibiyle başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye'ye kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Güneydoğu Gıda, çikolata, dondurma sektörü ile helva ve lokum üreten tüm firmalara hijyenik koşullarda hammadde hazırlamakta ve diğer gıda firmalarının tüm imalat gereksinimlerini, karşılamakta, kuruyemişcilere toptan ürün pazarlamaktadır.

Misyon
Güneydoğu Gıda şirketi olarak Endüstriyel kuruyemiş (Antepfıstığı, Fındık, Ceviz ve Badem) Çikolata kaplı draje ve Pirinç patlağı alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

Konusuyla ilgili tüm kalite gıda güvenliği, çevre güvenliği standartlarını göz önünde bulundurarak müşteri istek ve memnuniyetin en doğru şekilde yerine getirmek en önemli görevimizdir.

Vizyon
En önemli prensibimiz yasal mevzuat ve yönetmelik kapsamında kaliteli ve sağlıklı gıda üretimi ile sevkiyatları zamanında gerçekleştirmektir.

Bu bağlamda ilkemiz, kurumsal iyileştirmeyi , personel verimliliğini ve memnuniyetini arttırarak; çalışanlarımızda da iş sağlığı güvenliği ve çevre bilincini oluşturup; sektörümüzün örnek kuruluşu olmayı sürdürmektir. Güneydoğu Gıda şirketi bünyesindeki ekip arkadaşlarımız bu ilke doğrultusunda görev yapmaktadır.

 
     
 
Facebook Twitter
 
© Copyright 2014, guneydogdugida.com all rights reserved. designed by piyanistajans.com